4460 Spegel
1920-tal, guldfärgad, 118x41 cm
Såld: 300 kr
Såldes den 4 mars 2024 -
6194 Spegel
Guldfärgad, 134x50 cm
Såld: 400 kr
Såldes den 31 januari 2022 -
5235 Spegel
Guldfärgad, 134x50 cm
Såld: 500 kr
Såldes den 24 januari 2022
7345 Spegel
Orientalisk, guldfärgad, 188x88
Såld: 2.200 kr
Såldes den 21 januari 2019 -
7478 Spegel
Guldfärgad, blad, 78x62
Såld: 100 kr
Såldes den 28 november 2016 -
2633 Spegel
Guldfärgad, höjd: 90
Såld: 1.000 kr
Såldes den 16 februari 2015
9482 Spegel
guldfärgad, 208 x 103
Såld: 1.200 kr
Såldes den 1 oktober 2012 -
5014 Spegel
Nyrokoko, guldfärgad, höjd: 65
Såld: 450 kr
Såldes den 7 juni 2010 -
6185 Spegel
oval, guldfärgad, delvis förgylld, höjd: 77 cm
Såld: 800 kr
Såldes den 8 september 2008